PRZYGOTUJ SIĘ NA DZIEŃ MAMY! PROMOCJA -25% NA WYBRANE PRODUKTY! KUP TERAZ
Darmowa
wysyłka od 159 zł
30 dni
na zwrot
Największy
wybór

Yankee Candle® to światowy lider w produkcji świec i innych produktów zapachowych w sektorze PREMIUM.

Marka posiada ponad 50-letnie doświadczenie w tworzeniu świec zapachowych a na przestrzeni lat kultowy kształt słoika Yankee Candle®
zmieniał się tak, aby dostosować się do najnowszych trendów i wymagań konsumentów.

EWOLUCJA SŁOIKA YANKEE CANDLE®

Za co pokochasz świece YANKEE CANDLE®?

Seria Signature to połączenie najlepszych cech marki Yankee Candle® z modernistycznym designem. Nowe świece to wysokiej jakości szkło, mieszanka wosków sojowych, 100% bawełniane knoty oraz ręcznie malowane etykiety.

Świece zapachowe to nie tylko atrakcyjny dodatek do wnętrz, to także idealny prezent dla bliskiej osoby! Poznaj formy z serii Signature i ciesz się zapachem!

ŚWIECE DUŻE I ŚREDNIE

Duża i średnia świeca Signature to odświeżony design kultowego słoika Yankee Candle®, dwa bawełniane knoty i najwyższej jakości mieszanka wosku sojowego zapewniają równomierne spalanie i otulą Twoje wnętrze zapachem.

TUMBLER DUŻY I MAŁY

Świeca tumbler to nowa smukła forma, dwa lub 1 bawełniany knot najwyższej jakości mieszanka wosku sojowego. Pokrywka świecy może służyć również jako podstawka.

#LOVEYOURCANDLE - zasady palenia świec

PRZYTNIJ KNOT

Korzystaj z nożyczek do świecy, aby utrzymać knoty w czystości. Pamiętaj, aby przed każdym paleniem przyciąć knoty do wysokości 3mm.

PO SAME BRZEGI!

Najważniejsze jest pierwsze palenie świecy! Świeca powinna jednorazowo palic się tak długo, aż górna warstwa wosku roztopi się i dotrze do brzegów szkła. Dzięki temu unikniemy tunelowania świecy.

UŻYWAJ ZAGASZACZA

Delikatnie zgaś płomień świecy zagaszaczem, aby zapobiec kopceniu.

CZAS SIĘ POŻEGNAĆ

Nikt nie lubi, gdy jego ukochany zapach się kończy, jednak ze względów bezpieczeństwa, gdy na spodzie świecy zostanie już tylko 1cm wosku, należy zakończyć palenie i odpalić kolejną ulubioną świecę.

POZNAJ POZOSTAŁE PRODUKTY YANKEE CANDLE®

Gdzie kupisz markę Yankee Candle®?

Grupa Zachodnia sp. z o.o. sp. j jest oficjalnym dystrybutorem produktów Yankee Candle® w Polsce.

Yankee Candle® to marka dedykowana dla sklepów premium, ekskluzywnych sieci perfumeryjnych, sklepów z wyposażeniem wnętrz, meblowych, czy też punktów SPA.