PRZYGOTUJ SIĘ NA DZIEŃ MAMY! PROMOCJA -25% NA WYBRANE PRODUKTY! KUP TERAZ
Darmowa
wysyłka od 159 zł
30 dni
na zwrot
Największy
wybór

WoodWick® to amerykańska firma, która specjalizuje się w produkcji świec zapachowych z naturalnym drewnianym knotem.WoodWick® rozpala zmysły stylowymi produktami łączącymi starannie dobrane surowce i perfekcyjne wykonanie.

Od początku swego istnienia jako producenta świec z oryginalnym drewnianym knotem marka WoodWick® stawiała sobie za cel kreowanie wyjątkowego doświadczenia, które będzie angażowało wiele zmysłów i wprowadzi osobisty elegancki akcent do wnętrza domu.

ZA CO POKOCHASZ MARKĘ WOODWICK®?

POZNAJ WSZYSTKIE FORMY ŚWIEC WOODWICK®

#LOVEYOURCANDLE - zasady palenia świec

OCZYŚĆ KNOT

Przed każdym paleniem oczyść delikatnie knot chusteczką higieniczną z nadmiaru sadzy. Ułam knot jeśli jest zbyt długi.

PO SAME BRZEGI!

Najważniejsze jest pierwsze palenie świecy! Świeca powinna jednorazowo palic się tak długo, aż górna warstwa wosku roztopi się i dotrze do brzegów szkła. Dzięki temu unikniemy tunelowania świecy.

DELIKATNY PODMUCH

Delikatnie zdmuchnij płomień świecy.

CZAS SIĘ POŻEGNAĆ

Nikt nie lubi, gdy jego ukochany zapach się kończy, jednak ze względów bezpieczeństwa, gdy na spodzie świecy zostanie już tylko 1cm wosku, należy zakończyć palenie i odpalić kolejną ulubioną świecę.

ODKRYJ JESIENNE BESTSELLERY IDEALNE NA CHŁODNE WIECZORY

Gdzie kupisz markę WoodWick®?

Grupa Zachodnia sp. z o.o. sp. j jest oficjalnym dystrybutorem produktów WoodWick® w Polsce.

WoodWick® to marka dedykowana dla sklepów premium, ekskluzywnych sieci perfumeryjnych, sklepów z wyposażeniem wnętrz, meblowych, czy też punktów SPA.