Darmowa
wysyłka od 159 zł
30 dni
na zwrot
Największy
wybór

Filtruj według

Producenci
Pokaż więcej mniej

Zapachy do samochodu

Sortuj

Wyjątkowe zapachy do Twojego samochodu

Zapachy mają niezaprzeczalny wpływ na samopoczucie – mogą orzeźwiać, pobudzać, relaksować, poprawiać nastrój, ale także wpływać negatywnie, np. rozpraszać. Wiele osób korzysta z odświeżaczy powietrza i produktów zapachowych w swoich domach, jak też decyduje się na tego typu rozwiązanie do auta. Bez wątpienia jazda samochodem, którego wnętrze przenika piękny zapach, jest przyjemna i miła dla samego kierowcy oraz dla pasażerów. Na rynku dostępne są różnorodne akcesoria zapachowe do auta, których ceny wahają się od kilku do kilkudziesięciu złotych. Jeśli pragniesz przez długi czas cieszyć się aromatem nie tylko pięknym, ale i bazującym na naturalnych olejkach eterycznych, warto zdecydować się na zakup produktów renomowanych marek, takich jak Yankee Candle czy Millefiori Milano.

Formy zapachów samochodowych

Do najbardziej popularnych akcesoriów zapachowych należą zawieszki, umieszczane najczęściej na lusterku wstecznym samochodu. Często określa się je mianem choinek zapachowych, ponieważ to właśnie ten kształt cieszy się dużym zainteresowaniem. Asortyment zawieszek jest jednak znaczenie szerszy. Mają one zróżnicowane formy i designerskie oprawy. Warto tu wspomnieć chociażby o linii Charming Scents "Linear" Yankee Candle, która wygląda jak biżuteria, czy też o linii Car Jar, która obejmuje tradycyjne tekturowe zawieszki, ale w kształcie ozdobnych słoiczków. Tego typu produkty mogą napełniać zapachem nie tylko auto, lecz także idealnie sprawdzają się m.in. w dużych szafach lub garderobach.

Innego rodzaju rozwiązanie stanowią wkłady do kratek wentylacyjnych, często dające możliwość regulowania intensywności zapachu. Posiadają one ozdobne zakończenie, np. Car Vent Stick od Yankee Candle ma kształt słoiczka, co stanowi elegancką dekorację w aucie. Kolejną propozycją produktu do umieszczenia w nawiewie jest tzw. klips. Tego typu artykuły zapachowe znajdują się m.in. w ofercie Millefiori Milano (Icon Car Air Freshener). Są one wygodne w użytkowaniu i zapewniają utrzymywanie się intensywnego zapachu w aucie nawet do dwóch miesięcy.

Nasza oferta

Wśród naszych propozycji znajdziesz szeroki wybór produktów zapachowych do samochodu marki Yankee Candle oraz Millefiori Milano. Akcesoria te cieszą się zaufaniem i popularnością wśród najbardziej wymagających klientów na całym świecie. Marki te proponują najpiękniejsze nuty zapachowe – kwiatowe, owocowe, korzenne i inne. Ich bazę stanowią naturalne olejki eteryczne w pełni przyjazne zdrowiu. Produkty wyróżniają się nie tylko bogactwem palety zapachów do auta, ale także wielością form – zawieszek, wkładów do wentylacji, dyfuzorów. Ich niewątpliwą zaletę stanowi też różnorodność wzorów. Przez kilka tygodni cieszą nie tylko zmysł powonienia. Niosą ponadto radość dla oczu, będąc atrakcyjną dekoracją samochodowego wnętrza.

Dzięki niezwykłym zapachom Yankee Candle i Millefiori Milano, auto będzie zawsze miejscem, gdzie piękny zapach umili każdą podróż. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z katalogiem produktów oferowanych w naszym sklepie!